На Донбасі почали сплачувати компенсації за зруйноване житло

21

Нояб 2020

На Донбасі почали сплачувати компенсації за зруйноване житло

В Статьи

Перші 10 родин у Донецькій області отримають компенсацію за зруйноване житло в результаті збройної агресії. Загальна сума виплат складе 2,7 млн ​​гривень.

Перші 10 родин у Донецькій області отримають компенсацію за зруйноване житло в результаті збройної агресії. Загальна сума виплат складе 2,7 млн ​​гривень.

Об этом сообщает RuGate

Про це в суботу, 21 листопада, повідомляє пресслужба Донецької ОДА.

«Перші дев’ять заявників у Донецькій області отримають компенсацію за житло, котре було зруйноване в результаті збройної агресії Росії», — йдеться в повідомленні.

13 листопада відбулося перше засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних із наданням грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких були зруйновані в результаті надзвичайної ситуації воєнного характеру.

Динаміка міграції в Україні: де живе найбільше зареєстрованих переселенців Кількість ВПО зменшилась у Донецькій та зросла у Київський областях. Загалом протягом жовтня зареєструвалося на 296 осіб менше ніж у вересні.

Під час засідання комісія розглянула 10 заяв про виплату грошової компенсації. Вісім житлових об’єктів розташовані на території військово-цивільної адміністрації селища Зайцеве, два — в місті Авдіївка. За результатами розгляду, схвалене рішення про надання грошової компенсації власникам дев’яти об’єктів зруйнованого житла, для однієї заявки комісія продовжила термін для ухвалення рішення.

«Отже, за результатами зазначеного засідання власники дев’яти житлових будинків (квартир), які зруйновані в результаті надзвичайної ситуації воєнного характеру, викликаної збройною агресією Російської Федерації, отримають компенсацію на загальну суму 2,7 мільйона гривень, що становить 300 тис. гривень на людину», — йдеться в повідомленні.

Відзначається, що після отримання узагальненого переліку постраждалих, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України здійснить розподіл бюджетних коштів в регіональний орган соціального захисту населення Донецької області, протягом п’яти робочих днів з моменту їх надходження на рахунок, перерахує їх постраждалим.

В ОДА додали, що в держбюджеті на 2020 рік вперше, за час збройної агресії було передбачено 20 млн гривень для виплати грошової компенсації громадянам, чиє житло було зруйноване.

Нагадаємо, ЄІБ надасть Україні кредит для відновлення Донбасу.

Також відзначимо, ОБСЄ задокументувала 2 випадки порушення режиму тиші на Донбасі.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps

Хочете обговорити цю новину? Долучайтеся до телеграм-чату CHORNA RADA
Джерело статті: “https://www.slovoidilo.ua/2020/11/21/novyna/polityka/donbasi-pochaly-splachuvaty-kompensacziyi-zrujnovane-zhytlo”