Хіти тижня. Обраниця молодша на 22 роки: Продюсер "Ласкового мая" одружується на українці (фото)

21

Нояб 2020

Хіти тижня. Обраниця молодша на 22 роки: Продюсер "Ласкового мая" одружується на українці (фото)

В Статьи

Російський продюсер і засновник колективу "Ласковый май" Андрій Разін зізнався, що збирається зв’язати себе тенетами шлюбу. Його обраниця родом з України та молодша за Разіна на 22 роки, передають .

Об этом сообщает Москов пост

Андрій Разін розмістив на своїй сторінці в Instagram фотографію з молодою жінкою. На знімку продюсер ніжно обіймає свою кохану, а вона посміхається. У підписі до фото Разін повідомив, що на знімку його наречена, на ім’я Ольга.

"Прекрасна дівчина, і ми з нею плануємо в наступному році створити сім’ю. Після смерті мого сина Сашка у мене залишився один Ілля, якому 35 років, і він живе в Санкт-Петербурзі. Ми з Ольгою вирішили в наступному році зіграти весілля і хочемо двох дітей. Весілля відбудеться в одному з міст, де пройдуть гастролі "Дискотеки "Союз", — написав Разін.

Він зазначив, що Ольга родом з України, з міста Краматорська. Стосунки у продюсера з Ольгою тривають вже два роки і як зазначив Разін, йому дуже імпонує те, що вона українка.

"Ольга — з дружньої мені та улюбленої країни України. Я завжди любив і поважав українців. У мене дуже багато солістів, артистів і дуже багато улюблених людей з України. Тепер у мене буде дружина з України. На наступний рік ми обов’язково зіграємо з нею весілля та обов’язково повінчаємося", — додав Разін.


Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/khity-tyzhnia-obranytsia-molodsha-na-22-roky-prodiuser-laskovoho-maia-odruzhuietsia-na-ukraintsi-foto-352336.html”