У Польщі засудили і депортували українця за водіння у нетверезому стані

30

Нояб -0001

У Польщі засудили і депортували українця за водіння у нетверезому стані

В Статьи

Громадянин України був засуджений до 8 місяців ув’язнення, позбавлення водійських права на 4 роки і депортації з території Польщі з забороною повторного в’їзду на 5 років. Повідомляє yavp.pl. Об этом сообщает 46kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

Спроба затримання у зв’язку з підозрою в керуванні автомобілем в нетверезому стані була зроблена співробітниками дорожнього контролю. Водій транспортного засобу не реагував на вказівки офіцерів і спробував сховатися. Після нетривалої погоні порушника вдалося затримати. Ним виявився громадянин України. Проба алкотестером, проведена в ході арешту, показала наявність 1,05 мг / л алкоголю в повітрі, що видихається.

Затриманий уже постав перед судом. Як покарання він отримав 8 місяців позбавлення волі з відстрочкою на 3 роки, чотирирічнe заборона на водіння транспортного засобу та депортацію з Польщі без права повторного в’їзду на 5 років.

Доза алкоголю в 1,05 мг / л може відповідати вживання 300 гр міцного напою міцністю в 40% за умови, що спиртне вживав середньостатистичний чоловік з вагою тіла близько 80 кг, а з моменту прийняття алкоголю пройшла як мінімум одну годину.


Джерело статті: “http://svitua.com.ua/news/201708/4618-polshchi-zasudyly-deportuvaly-ukrayincya-vodinnya”