У Рясному з’явилося амбулаторно-поліклінічне відділення

22

Окт 2020

У Рясному з’явилося амбулаторно-поліклінічне відділення

В Статьи

Для мікрорайону Рясне на вул. Шевченка, 350 відкрили амбулаторно-поліклінічне відділення. Тут приймають вузькі спеціалісти, такі як хірург, травматолог, невропатолог, лор, гінеколог та інші, також обладнають сучасну лабораторію та рентген-кабінет. Про це Львівському порталу повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Об этом сообщает Компромат  • 119
  • 470х200і22042020а
  • 111IV

Роботи з облаштування амбулаторно-поліклінічного відділення, зокрема реконструкцію приміщень, розпочали торік. Як розповів головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник, приміщення адаптували для людей з інвалідністю: є підйомник, спеціальна тактильна плитка, двері облямовані спеціальною лиштвою тощо. Будівлю утеплили та зробили благоустрій навколо поліклініки.Реклама партнерів

В лізинг за кошти міського бюджету буде придбано сучасний цифровий рентген-апарат, вартістю 4,5 млн₴ А за кошти лікарняного закладу – 3,5 млн грн, придбають медичне обладнання – біохімічний та імуноферментний аналізатори й обладнання лабораторної служби: центрифуги і мікроскопи, обладнання для кабінету фізичної реабілітації, дефібрилятор, апарат УЗД, електрокардіограф. Станом на зараз за кошти лікарні придбано медичні та офісні меблі, оргтехніку на загальну суму 1,5 млн₴

«Це був єдиний мікрорайон міста Львова, де не було повноцінної поліклініки – ми орендували невеличке приміщення в поліклініці «Електрону», щоб люди не їздили в центр на Озаркевича в нашу базову поліклініку для обстежень. І тепер мешканці Рясного мають свою повноцінну поліклініку, де будуть приймати всі вузькі спеціалісти, де буде лабораторія з аналізаторами. Також буде новітній цифровий рентген-апарат на два робочих місця. Прийом вестимуть всі вузькі спеціалісти – хірурги, невропатологи, травматологи, гінеколог, окуліст, лор, і плануємо зробити позмінний прийом – для дорослих і дітей», – розповів головний лікар 3-ї міської клінічної лікарні Вадим Олійник.

Загальна вартість робіт – майже 17,8 млн₴ Станом на зараз освоєно понад 8 млн₴ Роботи виконують за кошти міського бюджету Львова. До слова, загальна площа поліклініки – 650 кв.м.

Зауважимо, що в Рясне-1 мерія Львова створила три амбулаторії сімейної медицини – на вул. вул. Шевченка, 358Б (амбулаторія № 4), вул. Шевченка, 366 (амбулаторія № 5) та вул. Величковського, 30А (амбулаторія № 1), де можна отримати первинну допомогу поруч із домом.

Загалом в мікрорайоні Рясне-1 проживає понад 30 тисяч осіб, з них понад 6 тисяч – діти.

Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.

Фото: ЛМР


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/10/22/u-riasnomu-z-iavylosia-ambulatorno-poliklinichne-viddilennia”