Олег Кулініч: "Звернувся до міністра соціальної політики Андрія Реви..."

30

Нояб -0001

Олег Кулініч: "Звернувся до міністра соціальної політики Андрія Реви..."

В Статьи

Олег Кулініч в facebook:

Звернувся до міністра соціальної політики Андрія Реви з пропозицією щодо внесення змін до Постанови КМУ, яка стосується надання людям житлових пільг та субсидій.

Відповідно до чинного порядку, громадяни мають право на отримання або пільги, або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг. Те і інше одночасно - неможливо. Так, абзацом 2 пункту 4 Постанови КМУ 848 від 21 жовтня 1995 року визначено, що у разі призначення громадянам субсидії - пільга з оплати таких послуг цим ... особам не нараховується.

Таким чином, пільгові категорії громадян змушені декілька разів на рік звертатись до органів соціального захисту населення то з заявою про відновлення пільг, то з заявою щодо поновлення житлової субсидії. Справа в тому, що в опалювальний період зручніше користуватись субсидією, а в неопалювальний період пільгою.

Але насправді це просто формальний бюрократизм, який змушує громадян, зазвичай літнього віку, зайвий раз оббивати пороги державних установ. Тому, як на мене, це непорозуміння потрібно вирішити на рівні цієї постанови, з чим я і звернувся до міністра. Тепер справа за Мінсоцполітики.Олег Кулініч