В Іспанії остаточно закрито справу Степана Черновецького, інвестиції бізнесмена визнано легальними

20

Июль 2020

В Іспанії остаточно закрито справу Степана Черновецького, інвестиції бізнесмена визнано легальними

В Статьи

Степан Черновецький: Я витратив багато часу і зусиль для цього, і рішення апеляційного суду ставить крапку у цьому питанні

1 липня Апеляційний суд Барселони остаточно підтвердив рішення про припинення попереднього розслідування у справі українського бізнесмена, засновника Сhernovetskyi Investment Group Степана Черновецького, повідомляють "Українські новини". Розслідування стосувалося підозри у відмиванні грошей, прокуратура Іспанії вела його із 2014 року, за рішенням місцевого суду в жовтні 2019-го його було припинено.

Об этом сообщает Преступная Россия

"Апеляційний суд Барселони відхилив апеляцію прокуратури, залишивши в силі рішення суду першої інстанції, та остаточно припинив справу. Таким чином, суди вдруге підтвердили законність інвестицій Степана Черновецького в Іспанію та його бізнесу у країні", – сказали в коментарі агентству іспанські адвокати Черновецького з юридичної фірми Martell Abogados.

Юристи зазначили, що прокуратура і суд Іспанії тривалий час зберігали режим таємності й не давали стороні захисту можливості ознайомитися з матеріалами слідства, але адвокати надали суду аудиторські та юридичні звіти про законність походження інвестицій.

"Мені було принципово відновити справедливість. Я витратив багато часу і зусиль для цього, і рішення апеляційного суду ставить крапку в цьому питанні. Я радий, що ми нарешті можемо зосередитися на бізнесі і розвитку, а не на захисті від необґрунтованих обвинувачень", – заявив Степан Черновецький.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-v-ispaniji-ostatochno-zakrito-spravu-stepana-chernovetskogo-investitsiji-biznesmena-viznani-legalnimi-1510139.html”