Dmytro Semen: "Дивлюся в новини і тихо обуїваю... Всюди бакланять, ..."

30

Нояб -0001

Dmytro Semen: "Дивлюся в новини і тихо обуїваю... Всюди бакланять, ..."

В Статьи

Dmytro Semen в facebook:

Дивлюся в новини і тихо обуїваю... Всюди бакланять, про Побєду... ЯКА "ПОБЄДА"? Юродівиє!!! Розумні люди кажуть, що поки не буде похований останній солдат, війна не закінчиться. Сюдячи з усього 2-га Світова не закінчиться ніколи, хоча б на территоорії СРСР. В 41 році Вермахт з червня по вересень розгромив угрупування в 5 мільйонів солдат, Київський котел 650 тис полонених, Черкаський котел 100 000 загиблих, Вязьма, Мінськ, Одесса, Севастополь ітп ітд. А під Ленінградом, на ... Волховському фронті досі мільйони (!!!) не похованих і по сьогодні! Тож війна триває.

Мій прадід Дмитро Семен, учасник 1-ї, та 2-ї Світової, був репресований як поплічник окупанта тільки за те, що у тому 41-му годував радянських військовополонених від яких відмовилась власна держава, яка відправила їх на смерть і Женевська конвенція на них не росповсюджовалась, бо СРСР не ратифікував її. 6 років в шахтах Донбасу!!! Амністія після того як подох Сталін, Без права повернення додому на Галичину іще 10 років поневірявся по родичам і тільки 91 році реабілітований посмертно... За час війни його дітей розпорошило по світу... Мій дід відбудовував Сталінград, його сестри імігрували до США. Хату і обійстя розграбували совєти ще в 39-му.

Те що відбувається на Донбасі і в Криму, це відлуння тих подій. 8-9 травня, я буду в скорботі за мільйонами загиблих, а наша Перемога, ще попереду.Dmytro Semen
Dmytro Semen
Dmytro Semen
Dmytro Semen