Геращенко розказав, яке звинувачення висунуть "мінеру" мосту Метро в Києві

03

Июнь 2020

Геращенко розказав, яке звинувачення висунуть "мінеру" мосту Метро в Києві

В Статьи

Чоловіку, затриманому за погрози підірвати міст Метро в Києві, буде висунуто звинувачення у спробі терористичного акту.

Об этом сообщает DEDAL

Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко в коментарі "Сьогодні". Він також назвав кілька ймовірних причин інциденту.

"Ситуація така, що навесні, на думку психологів, завжди загострюються почуття в тих людей, у яких є складнощі з психікою. Це перше. Друге: після двох місяців карантину в багатьох людей накопичилася певна злість, ненависть до того, що відбувається в суспільстві. Можливо, це теж частина проблеми", – сказав Геращенко.

Геращенко розказав, яке звинувачення висунуть "мінеру" мосту Метро в Києві

Геращенко розказав, яке звинувачення висунуть "мінеру" мосту Метро в Києві

Заступник міністра відзначив, що інцидент на мосту владнали професійно, поліція негайно виїхала на місце, про яке заявив підозрюваний. Він також додав, що переговори з затриманим особисто проводив начальник поліції міста Києва Андрій Крищенко.

"Ця особа(чоловік, який погрожував підірвати міст. – Ред.) затримана, буде пред’явлено звинувачення у спробі терористичного акту, і далі його буде направлено на психіатричний огляд для того, щоб з’ясувати його осудність. Добре, що все закінчилося безпечно. І погано, звичайно, що десятки тисяч киян і гостей міста були змушені стояти в заторах, бо нам треба було перекрити міст. Тому що ми діяли, виходячи з ситуації, якби в нього була справжня вибухівка", – підкреслив Геращенко.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • У Києві в понеділок, 1 червня, невідомий чоловік із пакетом, із якого тягнувся дріт до пульта в руці, заявив по намір підірвати міст Метро. Поліція оточила споруду та ввела спецоперацію "Грім".


  • Поліція затримала чоловіка, який погрожував підірвати міст Метро.


  • У мережу потрапило відео затримання чоловіка, який погрожував підірвати споруду.


  • Начальник ГУ Нацполіціі в Києві Андрій Крищенко розповів, що підозрюваним виявився житель міста Вишневого. Попередньо, раніше його притягували до адміністративної відповідальності.


  • Під час затримання з’ясувалося, що бомби в нього не було.


Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Новини Києва та Київської області" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/kiyany/crime/geraschenko-rozkazav-yake-zvinuvachennya-visunut-mineru-mostu-metro-u-kievi.htm”