У Кропивницькому запрацював електронний сервіс про наявні діагностичні послуги в медзакладах

01

Июнь 2020

У Кропивницькому запрацював електронний сервіс про наявні діагностичні послуги в медзакладах

В Статьи


Електронний сервіс KropDiagnostic полегшить кропивничанам пошук інформації про діагностичні послуги в амбулаторіях та лікарнях міста.

Об этом сообщает Устав Груп

1590752754 kropdiagnostic

Як повідомляють на сайті управління охорони здоров’я міськради, сервіс був розроблений командою ONIX-Systems, що взяла участь у першому Smart Krop Hachaton у грудні 2019 року.

Сервіс наразі працює на двох платформах – у вигляді електронної мапи зі зручними фільтрами за посиланням: http://medical.kr-rada.gov.ua/ та мобільного додатку KropDiagnostic для операційних систем IOS, який можна завантажити в AppStore.

Функціонал сервісу дозволяє за фільтруванням типів медичних послуг знайти адреси закладів, де вони надаються, а також їхні графіки роботи.

Управління охорони здоров’я спеціально готувало набір відкритих даних про діагностичне обладнання в медичних закладах та оприлюднило його на Єдиному державному вебпорталі відкритих даних. За словами розробників, сервіс автоматично підтягуватиме дані після їх оновлення на державному вебпорталі.


Джерело статті: “https://gre4ka.info/zdorov-ia/59421-u-kropyvnytskomu-zapratsiuvav-elektronnyi-servis-pro-naiavni-diahnostychni-posluhy-v-medzakladakh”