Відкриття ТРЦ у Києві прив’язали до метро: влада озвучила умови

19

Май 2020

Відкриття ТРЦ у Києві прив’язали до метро: влада озвучила умови

В Статьи

Торгово-розважальні центри Києва зможуть відновити роботу при дотриманні існуючих обмежень і відкритті метрополітену.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Умови відкриття ТРЦ 19 травня озвучив виконувач обов’язків першого заступника КМДА Валентин Мондрієвський під час онлайн-зустрічі з представниками Американської торгової палати в Україні та радником Київського міського голови Володимиром Бондаренком, передає "Інтерфакс-Україна".

Названі умови відкриття ТРЦ у Києві

Названі умови відкриття ТРЦ у Києві

112.ua

За його словами, влада підтримує відкриття ТРЦ, але при цьому необхідно нівелювати всі складності і ризики збільшення захворюваності. Також працювати вони навряд чи зможуть без метро.

"Торгово-розважальні центри без метрополітену навряд чи зможуть заробити, хоча б тому, що працівникам необхідно добиратися на роботу. Це саме та частина працівників, яка забезпечує функціонування бізнесу, який працює в ТРЦ. Тому, щоб не ускладнювати трафік у Києві, є сенс почекати з відкриттям ТРЦ до відновлення роботи метрополітену", – зазначив Мондрієвський.

При цьому чиновник додав, що після відкриття торгові центри повинні дотримуватися санітарних норм. Київська влада контролюватимуть цей момент.

Нагадаємо, що в ефірі ObozTV міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив, що метрополітен у Києві можуть відразу закрити після відкриття.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/vidkrittya-trts-u-kievi-privyazali-do-metro-vlada-ozvuchila-umovi.htm”